fbpx

Cześć! ?

To my: Ania Szałas i Ola Długołęcka.

„Sztuka do kawy” to nasza opowieść o sztuce – tak, jak ją widzimy i odbieramy. Miło nam Was przywitać na platformie wymiany myśli, wrażeń i pytań dotyczących sztuki, na którą zapraszamy każdą i każdego z Was – niezależnie od tego, czy stale bywasz na wystawach i wernisażach, czy też Twój ostatni kontakt ze sztuką miał miejsce podczas szkolnej wycieczki do muzeum.

Zdajemy sobie sprawę, jak potężnym i nieustannie towarzyszącym nam narzędziem są media społecznościowe. Same z nich korzystamy i uwielbiamy, gdy dzieją się na nich rzeczy zmieniające świat na lepsze! Wierzymy w siłę social mediów jako narzędzia do budowania relacji i przekazywania wiedzy w przyjemny sposób.

Niezależnie, czy jedziesz właśnie tramwajem do pracy, czy może scrollujesz fejsa próbując zasnąć (niezdrowo, ale spoko) – ze „Sztuką do kawy” możesz liczyć na przyjemną dawkę kultury bez pompy. Do naszej galerii nie trzeba zakładać kapci, za to zapraszamy z kubkiem gorącej kawy! (Albo zimnej. I z kapciami, jeśli akurat tak chcesz.)

Znajdziecie nas zarówno na Fejsie (fb.com/sztukadokawy), jak i na Instagramie (@sztukadokawy).

Do zobaczenia wkrótce!

? + ☕️ = ?